Po 20 ročnej praxi v oblasti technického zabezpečenia podujatí sme našu ponuku realizácie eventov posunuli do sféry dosiaľ nepokrytej žiadnou inou komerčnou firmou.


"nie len s čím, ale aj kde"


V novom a moderne vybudovanom Event parku Vám poskytneme úplný servis pri realizácii eventov počnúc technickým zabezpečením pre Vaše oči a sluch , grilované a gurmánske špeciality pre Vaše žalúdky , až po netradičné športy pre Vaše zážitky.
A ak treba vycestujeme kamkoľvek za Vami.Zázemie je precízne vybudované, či už sa jedná o kvalitu sociálneho zariadenia, rozvod elektrickej energie, alebo vody.
Celý areál je oplotený.
Na areál zázemia nadväzuje novootvorený Adventure park Karpaty so svojimi netradičnými športovými aktivitami.Pigs & chicken grill ponúka hosťom nášho parku zábavy a delikatés niečo špeciálne.
Tradičné , jemné , šťavnaté pečené prasiatka a kurence na ohni.

"Užite si kulinársky zážitok ako za starých čias."Naša spoločnosť disponuje vlastným technickým vybavením počnúc ozvučením, osvetlením , prestrešeným pódiom , stavbou párty stanov , až po led technológie.
Kvalitná technika , príjemné zázemie , dvadsaťročná skúsenosť a prax pri realizácii eventov všetkého druhu dokonale naplnia  predstavy o Vašom podujatí.


Tešíme sa na Vašu návštevu.